Projeleriniz için e-posta gönderiniz :

info@smartcity.com.tr
smart city

2024 Akıllı Şehir Akıllı Otopark Bariyer Sistemi

Tanımlama (RFID) sistemini kullanan ürünlerimiz ile yüksek güvenlik, hızlı bilgi akışı ve uzun mesafeden tanıma sağlanmış Otomatik Geçiş Sistemi (OGS), radyo frekanslı tanımlama (RFID)sistemi olup uzun mesafeden algılama sağlar.

Logo

Kablosuz haberleşme yapısını kullanan otomatik geçiş sistemlerimiz OGSile araç giriş kontrolü son derece güvenli, hızlı ve pratiktir. Radyo Frekanslı olur.

Siteler, firma ve kurum otoparkları için geliştirilmiş olan yüksek güvenlikli bariyer kontrol sistemidir. Araçlara takılan elektronik etiketler ile araçların otoparka hızlı ve güvenli giriş çıkış.

Otopark Bariyer Sistemleri ile hangi aracın hangi bariyerden geçebileceği belirlenebilir. Araçların bariyerden hangi saatler arası geçiş yapabilecekleri ayarlanabilir. Bariyere yaklaşan araç yetkilendirilmiş ise bariyer araç durdurulmadan açılır. Konforlu ve güvenli geçiş sağlanır.

Otopark bariyer sistemleri kendi içersinde birçok gruba ayrılır, bunların en başında gelen sistemlerden bazıları Kollu Bariyerler, Mantar Bariyer Sistemleri, yüksek güvenlik sistemi olan Road Blocker sistemleri vb. sistemlerden oluşan otopark bariyer sistemleri her alanda ihtiyaç duyulan günümüzde bir çok alanda kullanılmaya başlanmıştır.

Otopark Bariyer Sistemleri Kullanım Amaçları
Otopark bariyer sistemleri güvenlik amacının yanında da bazı ücretli sistemlerde de kullanılmaktadır.Kullanılan bu sistemlere Ogs, Plaka Okuma Sistemleri vb. sistemlerde entegre edilebilmektedir.

Otopark Bariyer Sistemi Faydaları
Kollu bariyer ve mantar bariyer temel olmak üzere road blocker, tuzaklar ve kapanlar gibi bariyer sistemleri bulunmaktadır.

Kollu bariyerler, plaka tanıma ve bilet verme gibi sistemlerle çalışarak trafikte düzen ve güvenliği sağlarken, mantar bariyerler ise daha çok yaya geçişine engel olmadan araçların yayalara çarpmasını engellemek için kullanılmaktadır.

Bunun dışında terör ve suikast eylemlerine karşı kullanılan mantar bariyer çeşitleri de bulunmaktadır. Road blocker sistemi yolu geçişe kaparken, tuzaklar ve kapanlar ise araçların ters yönden girişine engel olur.

Sizlerde detaylı sunum almak ister misiniz ?