Hızlı yardım için :

+90 (312) 210 16 60 info@smartcity.com.tr
smart city

2021 Akıllı Şehir Akıllı Online Mennuniyet Anket Sistemi

Anket uygulamamız ile kurum iletişim kanallarından e-belediye, çağrı merkezi,yüz yüze görüşmele alınan şikâyet öneri gibi taleplerin sonuçlarının memnuniyet seviyesi ölçümlenebilir.

Logo

Belirlenen iş türleri sonuçlandığında talebi iletenin mail adresine kurumun bu iş türü için tanımladığı anket gönderilir. Aynı form üzerinden cevaplar girildikten sonra kuruma gönderilir ve kurum veri tabanında bu bilgi muhafaza edilerek istenildiği anda ulaşılabilir. Bu sayede hangi hizmetin hangi kalitede verilmekte olduğu ve vatandaş memnuniyeti ölçülebilmektedir.

Her Yerden Erişim
Ölçümlemek istediğiniz konu ile ilgili anketi vatandaşın mail adresine gönderip aynı link üzerinden sonuçları toplayabilirsiniz. Kağıt üzerinde yapılan kullanışsız anketlere güle güle diyin.Mobil tabletler ile yüz yüze anketler ile haritadaki dağılımlarını görebilirsiniz.

Limitsiz Kullanım
İstediğiniz iş türünde anketler oluşturabilir, bunları gönderip sonuçlarını raporlayabilirsiniz. Herhangi bir kota ile karşılaşmazsınız.

Entegrasyon
E-belediye uygulaması ile tam uyumlu olup herhangi bir entegrasyon gerektirmeden yetkilendirme yapılarak kullanılabilmektedir.

Hiçbir ek yazılım müdahalesi olmadan yetkili kullanıcılar coğrafi harita servislerini kullanarak haritalar oluşturabilir. Bu haritaları kullanarak işlemler yapmayı sağlayacak olan bileşenlerden istediklerini bileşen havuzundan seçebilir. Mevcutta olmayan ve özel bir amaç için geliştirilmesi gereken bileşenleri kendileri Javascript ile kodlayabilir, konfigüre edilebilir yapısı ile tek merkezden yönetilebilir.

Haritalardaki veriler katman bazında, uygulamalardaki araçlarsa bileşen bazında yetkilendirilebilir. Böylece istediğiniz bir haritadaki belli başlı bileşenlerin ve katmanların hangi kullanıcılara açık olması gerektiğini belirleyebilirsiniz.

Sağladığı Kolaylıklar
Ebys ile entegre olan bir ürün olduğundan lisans yenileme ve kota gibi kısıtlamalar yoktur.
Kendi anketinizi kendiniz tasarlayıp yayınlayabilir ya da yayından kaldırabilirsiniz ve sonuçlarını kendi veri tabanınızda güvenle saklayabilirsiniz.

Kurumunuzdaki coğrafi servislerden kendi haritalarınızı oluşturabilir, bunlarla iletişime geçecek bileşenlerinizi seçebilir ve kendi harita uygulamalarınızı oluşturabilirsiniz. Bu uygulamaları katman ve bileşen bazında yetkilendirebilirsiniz. Hem de hiçbir yazılım müdahalesi olmadan!

Hizmetlerin Vatandaş Tarafındaki Etkisinin Ölçülmesi
Bu ürün kurumlardaki tüm müdürlüklere hitap etmektedir. Hemen hemen tüm müdürlük ve daire başkanlıklarının verdikleri hizmet ile ilgili vatandaş memnuniyetinin ölçülmesi amacı ile kullanılabilir.
Gezici mobil anketörler ile sahadan anket girişleri yapabilir girilen anketlerin konumları harita üzerinde istenilen soruya göre grafikleştirilebilir.

Sizlerde detaylı sunum almak ister misiniz ?