Hızlı yardım için :

+90 (312) 210 16 60 info@smartcity.com.tr
smart city

2021 Akıllı Şehir Akıllı Kapı QR Kod Sistemi

Akıllı cihazlarla hayatımızın daha kolaylaşabildiğini görünce bizde ilçeniz neden daha akıllı hale gelmesin diyerek bu projeyi düşündük.

Logo

İlçenizdeki bütün bina ve bağımsız birimler tek tek Ulusal Adres Veri Tabanı kodları esas alınarak etiketleniyor. Mükellefler kapılarında bulunan etiketler üzerindeki QR kodlar sayesinde akıllı cihazlarından belediye hizmetlerine anında erişebiliyor.

Akıllı Cihazlarla Uyumlu

Qr kod okuyabilen bütün cihazlardan belediye hizmetlerine erişim mümkündür. Bu sayede hem vatandaşlar hem de personeller akıllı cep telefonlarından anında belediye servisleriyle iletişim kurabilmektedir.

Sahada Denetim İşleri Kolaylaştı

Sadece mükellefler değil personelleriniz denetim işlemleri sırasında ilgili kod sayesinde bilgilere doğrudan erişip kontrollerini daha hızlı yapabilirler.

Şeffaf ve Hızlı Belediyecilik

Mükelleflerin size taleplerini daha hızlı iletebildiği ve sizin vergiyi etkileyen unsurları paylaşabildiğiniz bu uygulama ile mükellefler hem size daha rahat ulaşabiliyor hem de kayıtlarınızı onlara açarak şeffaf olduğunuzu gösterebiliyorsunuz.

Vatandaşla Etkili İletişim

Yerinde denetim yapabilmek, mükelleflerin size daha çabuk ulaşabilmesini sağlamak, teknolojinin imkanlarından faydalanarak zamandan ve mekandan fayda sağlamak, vatandaş memnuniyetini arttırmak, bürokrasiyi azaltmak gibi pek çok faydası bulunmaktadır. Vizyon sahibi liderler tarafından uygulanan bu proje herkes tarafından beğeni görmektedir.

Adres Karışıklığına Son

Adresini bilmeyen mükelleflerin resmi adresleri kapılarında bulunuyor. Size ulaşmak isteyen mükellefleriniz internette arama yapmadan doğrudan size erişim sağlayabiliyor.

Sizlerde detaylı sunum almak ister misiniz ?