Projeleriniz için e-posta gönderiniz :

info@smartcity.com.tr
smart city

2023 Akıllı Şehir Akıllı Filo Yönetim Sistemi

Toplu taşıma araçlarda kullanılan aracın anlık konumunu, hızını, günlük sefer süresini, anlık araç takibi ve bunun gibi birçok bilgiyi sağlayan sistemdir. Filo Yönetim Sistemi ile araçların güvenliğini, operasyon verimliliğini sağlamakta, sunduğu detaylı raporlar sayesinde doğru planlama ve düzenleme imkânı sağlar.

Logo

Tüm verilerin tek merkezde toplanıp anlık olarak kontrol edilebilmesi sayesinde, Filo Yönetim Sistemi işletmecisi için toplu ulaşımın düzenlenmesi ve yönetimi kolaylaşır.

Hat ve güzergah bazlı araç konumlarının harita üzerinde gösterilmesi, sistemin güzergah ve diğer ihlalleri anlık tespit ederek mesajların üretilmesi ile kullanıcılara iletilmesi, hat ve güzergahlar üzerindeki araçların geçmişe yönelik izlenmesine olanak sağlamaktadır. Sefer iptallerinin ve yeni sefer atamalarının yapılmasına imkanı sağlayarak servis kalitesini sağlar. Filo Yönetim Sistemi ile araçların güvenliği ve yakıt tüketimi kontrol altına alarak verimliliği arttırılır.

Filo Yönetim Sistemi Yazılım Hizmeti ile tek bir uygulama üzerinden araç verilerine hızlı ve güvenilir bir şekilde erişim imkanı sunulur.

Raporların bir kısmı;
Tüm araçların tek bir ekranda takip,
Araç doluluk oranları,
Sistemin offline olarak geriye dönük izleme
Sürücülerin çalışma saatleri
On-line merkez bildirimi
Sürücü davranışları
Hareket, durma, çekilme, hız, rölanti, kontak bilgileri
Araç hat ihlal, sefer ihlal raporu
Düzenli raporlama
Araç optimizasyonu
Maliyet/Yakıt optimizasyonu
Durak, hat, otobüs, sefer bazlı, genel yolcu, raporları
Bayi, kart dolum raporları
Canbus ile aracın üzerindeki verilerin alınması ve raporlanması

Sizlerde detaylı sunum almak ister misiniz ?