Projeleriniz için e-posta gönderiniz :

info@smartcity.com.tr
smart city

2024 Akıllı Şehir Akıllı Aydınlatma Sistemi

CityTouch şehirlerin daha yaşanabilir, verimli ve sürdürülebilir hale getirilmesine yardımcı olan, güvenli bir bağlantılı aydınlatma yönetimi platformudur.CityTouch merkezi bir kontrol panelinden şehrinizin sokak aydınlatması için tam görünürlük ve kontrol sağlayarak ışık noktalarını güvenle izlemenize, programlar belirlemenize ve ışık seviyelerini isteğe bağlı olarak ayarlamanıza imkan tanır.

Logo

Veri şifreleme ve iki faktörlü kimlik doğrulama, yazılımın en katı güvenlik standartlarını karşılamasını sağlar.
Kullanımı kolay web uygulamaları, bağlantılı sokak ışıklarınızın tam görünümünü sunarak iş akışlarını yönetmenizi ve bakım ekiplerini yalnızca gerektiği zaman ve yerde kullanmanızı sağlar. Sistem verileri enerji kullanımı ve giderler hakkında gerçek zamana yaklaşık bilgiler sunarak daha verimli planlama ve programlamaya yardımcı olur.
CityTouch Ready aydınlatma armatürleri CityTouch platformuyla sorunsuzca entegre olur. Mevcut aydınlatma armatürleriniz de bir düğüm veya konnektör kitiyle CityTouch için hazır hale getirilebilir veya aydınlatma armatürleri sertifikalı iş ortaklarımızın listesinden seçilebilir. Hangi CityTouch Ready aydınlatma armatürleri seçilirse seçilsin, CityTouch açık standartlar, diğer akıllı platformlar ve IoT cihazlarıyla kolay entegrasyon ile tam esneklik sunarak şimdi ve gelecekte akıllı şehir anlayışıyla uyum içinde olmanıza imkan verir.

Daha iyi karar verme
Tek bir sezgisel kontrol paneli üzerinden aydınlatmayı yönetin, enerji kullanımını hesaplayın, sistem sağlığını izleyin ve sorunları teşhis edin.
Hızlı yatırım amortismanı
LED sokak aydınlatmasına geçiş, enerji giderlerini hızla düşürür. LED'i CityTouch aydınlatma yönetim sisteminin sunduğu kullanım ve uzaktan teşhis bilgileriyle bir araya getirerek, daha fazla tasarruf ve yatırım için hızlı geri dönüş sağlar.
Açık standartlarla esneklik sunar
CityTouch tüm öğe yönetimi sistemleriyle ve her tip aydınlatma armatürüyle entegre olarak şehriniz için en iyi sağlayıcı firmayı seçme özgürlüğü sunar. Sertifikalı sağlayıcılar, CityTouch sistemiyle otomatik olarak bağlantı kuran CityTouch Ready aydınlatma armatürleri tedarik eder.
Zamana dayanıklı ve güvenli
Geleceğin akıllı hizmetlerini etkin kılmak üzere, sensörleri, kameraları ve diğer IoT cihazları destekleyen, açık bir sistemdir. Özel kullanıcı rolleri ve tamamen şifrelenmiş veri akışları ile, sistem güvenlik için en yüksek standartları karşılar. Düzenli yazılım güncellemeleri sisteminizin her zaman güncel kalmasını sağlar.
Kolayca yükseltin veya genişletin
Kullanımı ve devreye alınması kolay bu güvenli sistem, şehrinizin tüm akıllı aydınlatmasını birbirine bağlamak üzere hem yeni hem de mevcut aydınlatma armatürleriyle çalışır. CityTouch uyumlu olmayan sokak ışıkları için, her direğe bir CityTouch konnektör kiti AB veya düğümü Amerika/NZ/AU takılması yeterlidir.

Sizlerde detaylı sunum almak ister misiniz ?