Projeleriniz için e-posta gönderiniz :

info@smartcity.com.tr
smart city

2023 Akıllı Şehir Akıllı Yemek Hane Sistemi

Akıllı yemekhane Kredileme otomasyonu ile yemekhane şirketleri ya da firmaların yemekhanelerinde kullanılmak üzere geliştirdiğimiz yemek kredileme projemiz ile takip ve geçiş sistemleri kolayca kayıtlanıp kontrol edilebilir, bunların sonucunda detaylı raporlar çıkarabilirsiniz.

Logo

İşletmeye özel kurumsal kart tasarımları, çalışanların fotoğrafı ve bordro bilgilerini akıllı yemekhane kartına kayıtalabilidğiniz teknolojik Asis Yemekhane Kredileme Sistemi ile çalışanlarınıza maksimum yemek hakkı tanımlayabilir, yemek hakkını günlük öğün sayısı ile sınırlayabilir, öğün bazında çeşitli raporlamalar yapabilirsiniz.

Kısaca kullanıcıların yemek kredileri için gün, saat, tarih aralığı gibi tüm kullanım sürelerini ve haklarını yönetebildiniz sistemdir.
Çalışanın geçiş hakkı dolduğunda turnikeler geçiş izni vermez. Firma çalışanları dışında misafir geçişleri ayrıca kontrol edilebilir ve misafirin hangi personelin misafiri olduğu bilgisi de karta tanılanarak takip edilebilir. Sistem için kişi sınırlaması yoktur.
Birden fazla kuruluşa hizmet veren Yemekhaneler için değişik gruplar tanımlanabilir ve tanımlanan gruplara kişiler atanabilmektedir.

Sistemin Sağladığı Diğer Rapor Çeşitleri Nelerdir?

Toplam yemek yiyenler raporu
Kişi bazlı yemek yiyenler raporu
Kredisi bitenler raporu
Ek kontör yükletenler raporu
Misafir raporu
Aylık rapor
Tarih aralıklı raporlar

Sizlerde detaylı sunum almak ister misiniz ?