Projeleriniz için e-posta gönderiniz :

info@smartcity.com.tr
smart city

2024 Akıllı Şehir Akıllı Yangın Merdiveni Sistemi

Foto kapan ip tabanlı esnek ve kolay kurulum var olan alt yapı için tasarlanmıştır.Yangı kapısından giriş çıkış yapan kişilerin tespitinde kullanılıp güvenlik odasında siren çalarak,cihazın kendi üzerindeki optik led’ler ile inkaz vermektedir.

Logo

Foto kapan yangın kapısı sensör uygulamasında manyetik swichler kullanılıp hiçbir kablo ve görüntü kirliliği yoktur.
Foto Kapan cihazı yönetim paneli web tabanlı yazılım ile hiçbir yazılım yüklemeksizin html5 teknolojisi ile kontrol edebilir.

Akıllı web tabanlı yazılımı ile gerçek zamanlı olarak kapıların açık kapalı veya pasif durumda olduğu görülebilir

Foto kapan yangın kapılarını kullanan kişilerin anlık kayıtlarını tutar giriş çıkış tarihlerini, kapı isimlerini vs.

Foto kapan kapı adı , kamera 1 , kamera 2 aktif pasif seçenekleri ile birlikte ister tek kapı kontrol isterse 16 kapı kontrolü yapabilir. Kapı isimleri istenildiği gibi tanımlanabilir.


Foto kapan yangın kapılarında giriş çıkış yapan kişilerinin hangi kapıdan giriş veya çıkış yaptı ise o kapılara en yakın veya kapıları görecek şekilde konulmuş veya var olan ip kameraya otomatik bağlanıp 1 ‘er saniye ara ile 3 kare resmini çeker ve kayıt eder ve bu kayıtlar istenildiği zaman izlenebilir.

Foto kapan geriye dönük kayıtlardan veya anlık kayıtlardan pdf uzantısı ile çıktı alınabilir.

Foto kapan tüm ağ ve vpn alt yapısı ile çalışabilir, dilerse kapalı devre dilerse açık modda online olarak çalışabilir, merkezi yazılım ile tüm kapılar kontrol edilebilir.

Foto kapan var olan dallmeier ip kamerasına %100 entegreli olup masaüstü uygulaması ile kapı durumlarını anlık uyarabilir.

Foto kapan Windows form masa üstü yazılımı ile 4 cihazı aynı anda kontrol edebilir. Her cihaz 16 kapı kontrol ettiğinden toplamda 64 kapıyı aynı anda kontrol edebilir.

Sizlerde detaylı sunum almak ister misiniz ?