Projeleriniz için e-posta gönderiniz :

info@smartcity.com.tr
smart city

2021 Akıllı Şehir Akıllı USB Dijital Sıcaklık Kayıt Sistemi

Gıda, canlı bitki, çiçek, ilaç gibi sıcaklık değişimine hassas, bulunduğu ortam koşulları belli sıcaklık sınır değerleri arasında gelen ürünlerin saklandığı ve sevkiyatının yapıldığı ortamlarda güvenerek kullanılabilecek bir datalogger cihazdır. Cihazın kendine çokça kullanım bulduğu bir diğer ortam da soğuk hava depoları olmaktadır.

Logo

Çok kullanımlık olması belli aralıklarla rapor alındıktan sonra cihaz sıfırlanarak yeniden sıcaklık takibinin yapılacağı ortama konularak yeniden ölçümler alıp hafızasına kaydetmesi sağlanabilmektedir. Oldukça güvenilir ve kaliteli özelliğinin yanısıra düşük maliyetli olmasıyla öne çıkmaktadır.

Cihazın Kullanım Özellikleri
Soğuk zincir içerisindeki sıcaklık değişimlerinin sürekli ve şeffaf kaydı
Ekonomik ve güvenli kullanım
Küçük ve hafif yapısıyla her yere kolayca yerleştirilebilme özelliği
Sıcaklık değişimlerinin detaylı analizi
4 Adımda Kolay Kullanım 1.Başlatma tuşuna basın. 2.Takip etmek istediğiniz ortama yerleştirin. 3.Kaydın durması ve bilgilerin aktarımı için cihazı PC’nize takın. 4.Sıcaklık raporu ve tüm önemli detayları görüntüleyin

Depolama ve Sevkiyatlarda Sıcaklık Kaydı
Inkatech ST100 Sıcaklık Kayıt Cihazı, sıcaklık değişimine hassas ürünlerin depolanması ve sevkiyatı esnasında ortam sıcaklığının belli aralıklarla ölçümünü yapıp hafızasına kaydeden tek kullanımlık USB yapıda bir datalogger cihazdır.
ST100, sıcaklığa karşı hassas ürünlerinizin nakliyesi sürecinde, sıcaklığın ölçümü ve bu ölçüm değerlerinin kontrolü ve takibi için üretilen, tek kullanımlık bir sıcaklık kayıt cihazıdır datalogger.

Sıcaklık değişimlerine hassas ürünlerin nakliyesine yönelik sıcaklık kaydında etkin ve kullanımı kolay bir çözüm sunmaktadır. Alarm LED’i limit değerlerin dışına çıkıldığında sizi uyarmaktadır. Veri raporlarını almak için bilgisayarınızın USB portuna takmanız yeterlidir. Raporlanmış veri kaydedilebilmekte, yazıcı çıktısı alınabilmekte veya email ile gönderilebilmektedir.
Ölçüm Aralığı -30 °C ~ +60 °C -22 °F ~ +140 °F Not: -30 ile -20 arası ölçümler standart ölçümlerin dışında farklılık gösterir.
Doğruluk ±%0,5
Sıcaklık Çözünürlüğü 0,1 °C
Veri Saklama Kapasitesi 14400
Toplam Kayıt Süresi 70 gün
Pil Er14250
Raf Ömrü 2 Yıl
Ebatlar 113 X 35 X 22 mm
Ağırlık 38 gram
Kullanım Tipi Tek kullanımlık

Sizlerde detaylı sunum almak ister misiniz ?