Projeleriniz için e-posta gönderiniz :

info@smartcity.com.tr
smart city

2023 Akıllı Şehir Akıllı Gaz Ölçüm Sistemi

Bir Cihazda 4 Ölçüm: bulunduğu ortamın sıcaklık, nem ölçümlerini yaptığı gibi ayrıca ortamdaki oksijen ,karbondioksit,sıcaklık,nem ve etilen miktarını tespit edebilen bir cihazdır.

Logo

3 Röle Çıkışı ile 3 Kontrol: Atadığınız limit değerler aşıldığında havalandırma, ısıtma, nemlendirme cihazı gibi 3 adet üniteyi devreye alma / devreden çıkarma kontrol imkanı.

Uzaktan Takip: Bulunduğu ortamdan alınan ölçümleri internete bağlı PC, laptop, tablet, akıllı telefon ekranlarında kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Cihaz özellikle karbondioksit, nem ve sıcaklığın ölçülüp kontrol altında tutulmasının önemli olduğu tavuk çiftlikleri, mantar üretim tesisleri, seralar gibi alanlarda kullanım bulmaktadır.

Haberleşme tipi olara RF,RS485,Wifi ve TCP protokolleri opsiyonel olup proje göre ihtiyaç belirlenir.

Kurukontak çıkışı ile siren,alarm,aydınlatma vs. uyarı unsurlarını tetikleyebilir.

Bina içi çalışma alanları, maden ocakları, seralar, tavuk çiftlikleri, soğuk hava depoları, yaş sebze meyve depoları, okullar, medikal alanlar gibi ortamlara yönelik karbondioksit konsantrasyon seviyesini ölçüp ekranında gösteren çok kullanışlı bir cihazdır.

Röle çıkışları vasıtasıyla set değerleri konsantrasyonu istenmeyen seviyelere ulaştığı taktirde, havalandırma kontrol ünitesi vs. gibi cihazları tetikleme özelliğini sahiptir. Üzerindeki ayar butonları vasıtasıyla, ayarladığınız seviyeler aşılınca cihazınız röle vasıtasıyla bağlayabileceğiniz sesli alarm sisteminin size uyarılar vermesini sağlayabilirsiniz.

Sizlerde detaylı sunum almak ister misiniz ?