Projeleriniz için e-posta gönderiniz :

info@smartcity.com.tr
smart city

2021 Akıllı Şehir Akıllı Etilen Jeneratör Sistemi

Etilen Jeneratörü için özel olarak Inkatech Ölçüm Sistemleri tarafından üretilmiş bulunan Etilen Sıvısı da olgunlaştırmalarınızda kolaylıkla ve güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

Logo

Etilen Jeneratörü, özellikle muz, narenciye, domates gibi depolanmış meyve ve sebzelerin olgunlaşmasını hızlandırmak için kullanılan bir cihazdır. Eski sistem olan tüplü sistemin patlama riskini taşımaz. Kullanımı son derece kolay; taşıma, değiştirme gibi problemleri yoktur.
Tüplü sisteme göre eski sistem çok daha kolay ve güvenli kullanım sağlar. Etilen gazı, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA tarafından genel olarak güvenli kabul edilmiştir.
Tüplü sisteme göre oldukça göre kolay ve çok daha fazla güvenlidir. Patlama riski yoktur.
Çalışması için tek düğmeye basmanız yeterlidir. Portatiftir, kolay taşınabilir. Depozito, değiştirme gibi sorunları yoktur.
Hem etilen jeneratörü hem de sıvısı kolaylıkla bulunabilir. Inkatech iletişim telefonlarını arayarak konsantre etilen sıvısını firmamızdan hızlıca temin edebilirsiniz.
Etilen jeneratorümüzün garanti süresi 1 yıldır. Tüm bakım ve onarım işlemleri Inkatech Ölçüm Sistemleri tarafından yapılmaktadır.
Bu modelimizle özellikle narenciye ürünlerinde daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Narenciye ürünlerinin sararmasını hızlandırmak için kullanılan bir cihazdır. Eski sistem olan tüplü sistemin patlama riskini taşımaz. Kullanımı son derece kolay; taşıma, değiştirme gibi problemleri yoktur.
Meyve sarartma sürecinde kullanılan etilen gazı miktarının normalden fazla olması ürünlerinize zarar verecektir. Bununla beraber, sararan ürünlerin depolanması esnasında salgıladıkları etilen gazı miktarının da biliniyor olması, meyve ömrünü uzatıcı tedbirlerin alınmasına büyük katkı sağlar.

Sizlerde detaylı sunum almak ister misiniz ?