Projeleriniz için e-posta gönderiniz :

info@smartcity.com.tr
smart city

2024 Akıllı Şehir Akıllı Bileklik Sağlık Takip Sistemi

Aktivite takibinde size yardımcı olabilecek ilk ürün tavsiyem, GARMIN firmasının Vivosmart adlı modeli. GARMIN Vivosmart, attığınız adım sayısını, yaktığınız kalori miktarını ve kat ettiğiniz mesafeyi, akıllı bildirimlerle dokunmatik ekranında gösteriyor.

Logo

Size özel günlük hedefler belirleyerek, daha fazla hareket etmeniz için motive ediyor. Hareketleriniz azaldığında yerinizden kalkıp yürümeniz için ekran bildirimi ve titreşimle uyarıyor. GARMIN Vivosmart, opsiyonel olarak satın alabileceğiniz nabız bandı ile kalp nabız bilgilerinizi de gösterebiliyor.

Yürümenin yanında koşmaya karar verdiğinizde ise ‘Koşu Modu’ ile, kat ettiğiniz mesafeyi, attığınız adım sayısını ekrandan takip edilebilirsiniz. GARMIN Vivosmart, daha sağlıklı bir hayat için uykunuzu da takip ediyor. Günde kaç saat uyuduğunuzu kaydederek, bu veriler ışığında daha sağlıklı bir uyku alışkanlığı kazanmanız için size yardımcı oluyor.

GARMIN Vivosmart tarafından elde edilen verileri, akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz Garmin Connect mobil uygulamasından takip edebilirsiniz.

Garmin Connect’i iOS ve Android işletim sistemleri için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. GARMIN Vivosmart, ‘Bisiklet Modu’ ile de bisiklet kullanımı sırasında, opsiyonel hız sensörü aracılığıyla, anlık hızınızı gösteriyor. ‘Bisiklet Modu’nda kat edilen mesafeyi GARMIN Vivosmart üzerinden görebilirsiniz. Opsiyonel olarak satılan nabız bandı kullanarak, bisiklet sürerken kalp atış hızınızı takip edebilirsiniz.

Ürün, akıllı telefonunuza gelen çağrıları ekranında gösterebiliyor ve titreşimle çağrılarda uyarı veriyor. Ekrana dokunarak hem aktivitelerinizi hem de akıllı telefonunuzdan gelen çağrıları yönetebilirsiniz. Yürüyüş ya da koşu sırasında dilerseniz, telefonunuzdaki MP3’lerinizi GARMIN Vivosmart’tan çalmaya başlayabilirsiniz. 50 metreye kadar su geçirmez olan GARMIN Vivosmart’ı yüzerken de kullanabilirsiniz.

Sizlerde detaylı sunum almak ister misiniz ?