Projeleriniz için e-posta gönderiniz :

info@smartcity.com.tr
smart city

2024 Akıllı Şehir Akıllı Banka Finans Gövenlik Sistemi

Evrensel ve yatırım bankaları için video güvenlik sistemleri hayati önem taşımaktadır. Soygun, dolandırıcılık, çek ve kart dolandırıcılığı ya da ATM vandalizmi çabuk müdahale edilmesi gereken olaylardır. Failleri yakalamak için en etkili çözüm video kayıtlarıdır.

Logo

Dallmeier “bank” serisi kayıt cihazları; sertifikaları ve spesifik sistem parametreleri ile banka uygulamalarına uygun olarak tasarlanmıştır. Tüm Dallmeier sistemleri gibi banka kayıt sunucuları son derece stabil ve güvenilir ürünlerdir. Genel olarak ürünlerimizi diğerlerinin önüne çıkaran nokta yüksek görüntü kalitesi ve operatöre sağladığı kolay kullanım imkânıdır.
Buna ilaveten kayıt cihazının ayarlarından resim içerisinde istenilen bölgeyi mesela ATM’lerde şifre girilen tuş takımını gizleyebilirsiniz.
Banka kullanımı için sertifika
“DGUV Test” sertifikası bankacılık ve finans sektöründe kullanım için gereken güvenliği garanti eder. DIN EN 50130-4 ise sertifikalı cihazın, CE uygunluk beyanında belirtilen standartlara uygunluğunun yanı sıra, CCTV sistemlerinin güvenlik için kullanılmasında gerekli arttırılmış gereksinimleri karşılar. Tüm bunlara ilaveten bütün Dalllmeier bank kayıt cihazları mahkemelerde delil olarak kabul gören LGC Forensics sertifikasına sahiptir.Banka kullanımı için sertifika

“DGUV Test” sertifikası bankacılık ve finans sektöründe kullanım için gereken güvenliği garanti eder. DIN EN 50130-4 ise sertifikalı cihazın, CE uygunluk beyanında belirtilen standartlara uygunluğunun yanı sıra, CCTV sistemlerinin güvenlik için kullanılmasında gerekli arttırılmış gereksinimleri karşılar. Tüm bunlara ilaveten bütün Dalllmeier bank kayıt cihazları mahkemelerde delil olarak kabul gören LGC Forensics sertifikasına sahiptir.

ATM Hareket Takibi

Bank kayıt cihazlarının özel bir unsuru ise ATM Hareket Takibi özelliğidir. Bu özellik sayesinde kayıt cihazı düzenli olarak işlemlerin hangi ATM’den yapıldığını takip eder. Takip kontrol etme aralığı kullanıcının isteğine göre ayarlanabilir. Belirlenen süre içerisinde herhangi bir işlem gerçekleşmezse kayıt cihazı bir uyarı mesajı oluşturur. Bu özellik olası kayıt hatalarını önler ve fark edilmeyen işlem olmamasını sağlar.

Optimal Entegre Edilebilirlik

Banka kayıt uygulamalarında çeşitli yapılandırma ayarları ile istek doğrultusunda bankanın farklı alanlarının izlenmesine olanak sağlar. ATM, para kasası veya kartlı geçiş sistemleri gibi harici data entegrasyonları Dallmeier Network Interface DNI ile yapılabilir. Dallmeier’ın SEDOR® özelliği ile de otomatik sabotaj tespit fonksiyonunu kullanabilirsiniz. odak değiştirme, yönünü çevirme, önünü kapatma, spreyleme vb.

Sizlerde detaylı sunum almak ister misiniz ?