Projeleriniz için e-posta gönderiniz :

info@smartcity.com.tr
smart city

2023 Akıllı Şehir Akıllı Alarm İkaz Ve Erken Uyarı

Telsiz birimi 100V hoparlör dağıtım sistemi için yüksek güçlü, yüksek ses basınçlı çıkış sağlar. Kullanılan sisteme göre hoparlörlerin uygulamaları/işlevleri farklılık gösterebilir. Ayrıca tasarıma göre hangi kombinasyonda ya da tipte kullanılacağı belirlenebilir.

Logo

100 VOLT DAĞITIM SİSTEMİ İÇİN HOPARLÖRLER

100V dağıtım sistemi düşük çıkışlı hoparlörlerin uzak mesafeler yayın yapabilmesini sağlar. Odalarda, koridorlarda, hollerde ya da halka açık alanlarda dahi yayın yapmanızı sağlayabilecek yapıdadır. Aşağıdaki şartları sağlayan çeşitli sayıda tasarım ve uygulamalar mevcuttur;

• İstenilen çıkış gücü: genellikle 1 – 50W
• Montaj şekilleri: asma tavan, direk, duvar vs.
• Koruma sınıfı: IP50’den IP66’ya kadar
• Direnci: genellikle 2 – 16 Ohm

Uygulamaya bağlı olarak kullanılacak hoparlör tipine karar verilebilir. İki hoparlör arasındaki yayın yapılan anonsun netliğini sağlayabilmek için doğru ayarlamaların yapılması gerekmektedir.

Siren Birimi, Telegrafia tarafından üretilmiş son teknoloji bir elektronik sistemdir. Çok yönlü kontrol ve verimli durum izleme ihtiyacı olan geniş ve karmaşık uyarı sistemleri için tasarlanmış modüler elektronik cihazlardır. Sistem, ortamdan gelen bilgiye bağlı olarak tasarlanmış algoritmalara göre tepki verebilir ve geleneksel akustik uyarı sistemlerine göre harici cihazları kontrol edebilir yapıdadır.

YÜKSEK GÜÇLÜ, YÜKSEK SES BASINÇLI HOPARLÖRLER

Yüksek güçlü, yüksek ses basınçlı hoparlörler bir noktadan yüksek çıkış istendiğinde ya da müsade edildiği takdirde kullanılır. Bu tarz sistemler genelde üretim alanları gibi gürültülü yerlerde ya da açık alanda kullanılır. Tek noktadan yüksek çıkışlı uygulamalar sistem kurulum maliyetlerini yadsınamayacak oranda azaltmaktadır. Yüksek ses basınçlı hoparlörler genelde hipernbolik ses kesiciler ile gönderildiğinden dolayı istenildiği takdirde düşük çıkışlı uygulamalar içinde kullanılabilmektedir.

Sizlerde detaylı sunum almak ister misiniz ?